06:00Japan J1 League : Sanfrecce Hiroshima vs Consadole Sapporo Astro SuperSport 2 (CH-4)
11:30 Super Lig : Gaziantepspor vs Yeni Malatyaspor beIN SPORTS 1 Turkey (CH-55)
12:00 Portugal LigaPro : Academico Viseu vs Penafiel Sport TV1 Portugal (CH-49)
12:00 Russia Premier League : Arsenal Tula vs Zenit Match Premier Russia (CH-58)
12:40 Poland I Liga : Nieciecza vs Tychy 71 Polsat Sport Poland (CH-47)
13:00 Germany Bundesliga : Bundesliga Konferenz Sky Bundesliga 2 Germany (CH-30)
13:00 Germany Bundesliga 2 : Jahn Regensburg vs Würzburger Kickers Sky Bundesliga 3 Germany (CH-1)
13:00 Germany Bundesliga 2 : Karlsruher SC vs Paderborn Sky Bundesliga 4 Germany (CH-2)
13:00 Germany Bundesliga 2 : Sandhausen vs Erzgebirge Aue Sky Bundesliga 5 Germany (CH-3)
13:30 England Premier League : Brighton & Hove Albion vs Liverpool BT Sport 1 (CH-31) | SuperSport Premier League (CH-61) | Sport TV2 Portugal (CH-74) | Sky Sport Football IT (CH-46) | Sky Sport 1 HD Germany (CH-5) | CANAL+ Sport 2 Poland (CH-73) | ESPN Brasil (CH-81)
13:30 England Championship : Reading vs Bristol City Sky Sports Football (CH-35) | Sky Sports Main Event (CH-38) | Eleven Sports 2 Portugal (CH-6)
13:30 England FA Cup : Morecambe vs Solihull Moors Sportsnet One (CH-7)
14:00 Netherlands Eerste Divisie : Roda JC vs Excelsior Fox Sports 1 NL (CH-59)
14:00 Spain La Liga : Elche vs Cádiz LaLigaTV UK (CH-8) | Movistar Laliga (CH-9) | SuperSport Laliga (CH-84) | Eleven Sports 1 Portugal (CH-10) | nSport+ Poland  (CH-75) | Fox Premium Brasil (CH-87)
14:00 Super Lig : İstanbul Başakşehir vs Denizlispor beIN SPORTS 1 Turkey (CH-55)
14:30 Russia Premier League : Khimki vs Krasnodar Match Premier Russia (CH-58)
15:00 Croatia 1. HNL : Varaždin vs Istra 1961 Arena Sport 3 Serbia (CH-62)
15:00 Italy Serie A : Sassuolo vs Internazionale SuperSport Football (CH-56) | Sport TV1 Portugal (CH-49) | Sky Sport Serie A IT (CH-11) | Eleven Sports 3 Poland (CH-12)
15:00 Poland Ekstraklasa : Stal Mielec vs Jagiellonia Białystok CANAL+ Sport Poland (CH-48)
15:30 Germany Bundesliga : Bundesliga Konferenz Sky Bundesliga 1 Germany (CH-30)
15:30 Bundesliga : Borussia Dortmund vs Köln BT Sport ESPN (CH-34) | Sky Bundesliga 3 Germany (CH-1) | CANAL+ PREMIUM Poland (CH-13)
15:30 Bundesliga : RB Leipzig vs Arminia Bielefeld Sky Bundesliga 5 Germany (CH-3)
15:30 Bundesliga : Union Berlin vs Eintracht Frankfurt Sky Bundesliga 4 Germany (CH-2)
15:30 Bundesliga : Augsburg vs Freiburg Sky Bundesliga 6 Germany (CH-14)
15:30 Bundesliga : Stuttgart vs Bayern München BT Sport 3 (CH-33) | Sky Bundesliga 2 Germany (CH-15) | Eleven Sports 2 Portugal (CH-6) | Eleven Sports 2 Poland (CH-72)
16:00 England Premier League : Manchester City vs Burnley NBCSN (CH-43) | BT Sport 1 (CH-31) | SuperSport Premier League (CH-61) | Sport TV2 Portugal (CH-74) | Sky Sport Football IT (CH-46) | Sky Sport 1 HD Germany (CH-5) | CANAL+ Sport 2 Poland (CH-73)
16:00 England Championship : Birmingham City vs Millwall iFollow (CH-35)
16:00 England Championship : Blackburn Rovers vs Barnsley iFollow (CH-37)
16:00 England Championship : Cardiff City vs Luton Town iFollow (CH-39)
16:00 England Championship : Derby County vs Wycombe Wanderers iFollow (CH-40)
16:00 England Championship : Huddersfield Town vs Middlesbrough iFollow (CH-44)
16:00 England Championship : Norwich City vs Coventry City iFollow (CH-45)
16:00 England Championship : Rotherham United vs AFC Bournemouth iFollow (CH-52)
16:00 England Championship : Watford vs Preston North End iFollow (CH-53)
16:00 England Championship : Sheffield Wednesday vs Stoke City beIN SPORTS 2 Australia (CH-16)
16:00 England League One : Ipswich Town vs Charlton Athletic iFollow (CH-51)
16:00 England League One : Oxford United vs Swindon Town iFollow (CH-64)
16:00 England League Two : Port Vale vs Leyton Orient iFollow (CH-66)
16:00 England League Two : Bolton Wanderers vs Southend United iFollow (CH-67)
16:00 England FA Cup : Portsmouth vs King's Lynn Town Sportsnet One (CH-7)
16:00 Scottish League Cup : Alloa Athletic vs Hearts Hearts Tv (CH-17)
16:00 Scottish League Cup : Arbroath vs Dunfermline Athletic Dunfermline Tv (CH-18)
16:00 Scottish League Cup : Hibernian vs Dundee Dundee Tv (CH-19)
16:00 Scottish League Cup : Livingston vs Ayr United Livingston Tv (CH-20)
16:00 Scottish League Cup : Motherwell vs St. Johnstone Motherwell Tv (CH-21)
16:00 Ukraine Premier League : Dynamo Kyiv vs Vorskla Eleven Sports Network USA (CH-22)
16:15 Spain La Liga : Valencia vs Atlético Madrid LaLigaTV UK (CH-8) | Movistar Laliga (CH-9) | SuperSport Laliga (CH-84) | Eleven Sports 4 Poland (CH-23) | Eleven Sports 1 Portugal (CH-10) | ESPN Brasil (CH-81)
16:30 Netherlands Eerste Divisie : Dordrecht vs Ajax II Fox Sports 1 NL (CH-59)
17:00 Russia Premier League : Akhmat Grozny vs Lokomotiv Moskva Match Premier Russia (CH-58)
17:00 Russia Premier League : Rostov vs Dinamo Moskva Match Tv Russia (CH-62)
17:00 France Ligue 1 : Olympique Marseille vs Nantes Téléfoot Stadium France (CH-63)
17:00 Super Lig : Rizespor vs Galatasaray beIN SPORTS 1 Turkey (CH-55)
17:05 Croatia 1. HNL : Gorica vs Lokomotiva Zagreb Arena Sport 3 Serbia (CH-62)
17:30 Poland Ekstraklasa : Podbeskidzie vs Śląsk Wrocław CANAL+ Sport Poland (CH-48)
18:00 Italy Serie A : Benevento vs Juventus SuperSport Football (CH-56) | Sky Sport Serie A IT (CH-11) | Eleven Sports 3 Poland (CH-12) | TNT Brasil (CH-87)
18:15 Scottish League Cup : St. Mirren vs Aberdeen Premier Sports 1 (CH-1)
18:30 England Premier League : Everton vs Leeds United NBC USA (CH-53) | Sky Sports Main Event (CH-38) | SuperSport Premier League (CH-61) | Sport TV2 Portugal (CH-74) | Sky Sport 1 HD Germany (CH-5) | Sky Sport Football IT (CH-46) | ESPN Brasil (CH-81) | CANAL+ Sport 2 Poland (CH-73)
18:30 Bundesliga : Borussia M'gladbach vs Schalke 04 BT Sport 1 (CH-31) | Eleven Sports 2 Portugal (CH-6) | Sky Bundesliga 1 Germany (CH-15) | Eleven Sports 1 Poland (CH-71)
18:30 Spain La Liga : Huesca vs Sevilla LaLigaTV UK (CH-8) | Movistar Laliga (CH-9) | SuperSport Laliga (CH-84) | Eleven Sports 1 Portugal (CH-10) | Eleven Sports 2 Poland (CH-72) | Fox Sports 1 Brasil (CH-85)
18:30 England FA Cup : Peterborough United vs Chorley BT Sport 2 (CH-32)
18:30 Ukraine Premier League : Dnipro-1 vs Shakhtar Donetsk Eleven Sports Network USA (CH-22)
18:45 Netherlands Eredivisie : Emmen vs Ajax Astro Supersport 4 (CH-7) | Fox Sports 1 NL (CH-59) | ESPN VIVO (CH-82) | Polsat Sport Extra Poland (CH-50)
19:00 Portugal Primeira Liga : Santa Clara vs Porto Astro SuperSport 2 (CH-4) | Sport TV1 Portugal (CH-49) | ESPN 2 VIVO (CH-83)
20:00 Poland Ekstraklasa : Wisła Kraków vs Zagłębie Lubin CANAL+ Sport Poland (CH-48)
20:00 Brazil Serie B : CSA vs Ponte Preta Sportv Brazil (CH-78)
20:00 Netherlands Eredivisie : ADO Den Haag vs Heerenveen Fox Sports 2 NL (CH-1)
20:45 Italy Serie A : Atalanta vs Hellas Verona SuperSport Football (CH-56) | DAZN Italy (CH-11) | Eleven Sports 1 Poland (CH-71)
21:00 England Premier League : West Bromwich Albion vs Sheffield United NBCSN (CH-43) | Sky Sports Main Event (CH-38) | SuperSport Premier League (CH-61) | Sport TV2 Portugal (CH-74) | Sky Sport Football IT (CH-46) | Sky Sport 1 HD Germany (CH-5) | ESPN Brasil (CH-81) | CANAL+ Family Poland (CH-7)
21:00 France Ligue 1 : PSG vs Bordeaux BT Sport 2 (CH-32) | Canal+ France (CH-27) | Eleven Sports 2 Portugal (CH-6) | Eleven Sports 2 Poland (CH-72)
21:00 Spain La Liga : Real Madrid vs Deportivo Alavés LaLigaTV UK (CH-8) | Movistar Laliga (CH-9) | SuperSport Laliga (CH-84) | Eleven Sports 1 Portugal (CH-10) | CANAL+ Sport 2 Poland (CH-73) | Fox Sports 1 Brasil (CH-85)
21:00 Brazil Brasileirão : Santos vs Sport Recife Premiere 2 Brazil (CH-88)
21:00 Brazil Brasileirão : Palmeiras vs Athletico-PR TNT Brasil (CH-87)
21:00 Netherlands Eredivisie : VVV vs PEC Zwolle Fox Sports 1 NL (CH-59)
21:30 Portugal Primeira Liga : Sporting CP vs Moreirense Astro SuperSport 2 (CH-4) | Sport TV1 Portugal (CH-49) | Eleven Sports 3 Poland (CH-12) | ESPN VIVO (CH-82)
22:30 Brazil Serie B : Vitória vs CRB Sportv Brazil (CH-78)
23:00 Brazil Brasileirão : Bahia vs São Paulo Premiere 4 Brazil (CH-88)
23:20 Argentina Primera División : Colón vs Independiente Sport TV3 Portugal (CH-1)
01:00 Brazil Brasileirão : Atlético Goianiense vs Internacional Premiere 3 Brazil (CH-4)
01:00 Brazil Serie B : Guarani vs Chapecoense Sportv Brazil (CH-78)
01:00 Brazil Serie B : Juventude vs Náutico Premiere 5 Brazil (CH-6)
01:30 Argentina Primera División : Rosario Central vs River Plate Arena Sport 2 Croatia (CH-7)
02:00 Liga MX : León vs Puebla TUDN USA (CH-66)
04:06 Liga MX : América vs Guadalajara TUDN USA (CH-66)

09:10 WBBL 2020 - Melbourne Stars W vs Sydney Thunder W - Final BT Sport 3 (CH-33)
11:00 Lanka Premier League : Kandy Tuskers vs Dambulla Hawks Sky Sports Cricket (CH-65)
15:00 Lanka Premier League : Galle Gladiators vs Colombo Kings Sky Sports Cricket (CH-65)

09:10 Formula 2 : Bahrain | Race Sky Sports F1 HD UK (CH-60) | Movistar Formula 1 ES (CH-26) | Polsat Sport News Poland (CH-25)
11:00 Formula 1 : Gulf Air Bahrain Grand Prix - Practice 3 Sky Sports F1 HD UK (CH-60) | Movistar Formula 1 ES (CH-26) | Canal+ France/TF1 (CH-27) | Sky Sport 1 DE/RTL (CH-28) | Sky Sport F1 IT (CH-29) | Sportv2 Brasil (CH-79) | Eleven Sports 1 Poland (CH-71)
14:00 Formula 1 : Gulf Air Bahrain Grand Prix - Qualifying Sky Sports F1 HD UK (CH-60) | Movistar Formula 1 ES (CH-26) | Canal+ France/TF1 (CH-27) | Sky Sport 1 DE/RTL (CH-28) | Sky Sport F1 IT (CH-29) | Sportv2 Brasil (CH-79) | Eleven Sports 1 Poland (CH-71)

20:00 Top Rank Boxing : Daniel Dubois vs Joe Joyce BT Sport 1 (CH-31) | Polsat Sport Extra Poland (CH-50)
03:00 WBC Frontline Championship : Mike Tyson vs Roy Jones Jr BT Sport 1 (CH-31) | Polsat Sport Poland (CH-47) | Combate Brasil (CH-89)

02:00 UFC Fight Night : Ashlee Evans-Smith vs. Norma Dumont Viana BT Sport 2 (CH-32)
04:00 UFC Fight Night : Curtis Blaydes vs. Derrick Lewis BT Sport 2 (CH-32) | Polsat Sport Extra Poland (CH-50) | Sport TV1 Portugal (CH-49) | Sportv3 Brasil (CH-80)

10:00 Alfred Dunhill Championship 2020 Sky Sports Golf (CH-70)
14:30 Andalucia Open De Espana Sky Sports Golf (CH-70)

14:00 UK Championship Eurosport 2 UK (CH-42) | Eurosport 1 Poland (CH-57)
15:30 UK Championship Eurosport 1 UK (CH-41) | Eurosport 1 Poland (CH-57)

09:30 Cross-Country World Cup Ruka | 10 km classic women's technique Eurosport 2 UK (CH-42) | Eurosport 1 Poland (CH-57)
12:40 Cross-Country World Cup Ruka | 15 km men's classic technique Eurosport 2 UK (CH-42) | Eurosport 1 Poland (CH-57)

18:00 NCAAF : Kentucky vs No. 6 Florida ESPN USA (CH-44)
18:00 NCAAF : Arkansas vs Missouri SEC Network USA (CH-13)
18:00 NCAAF : Texas Tech vs No. 21 Oklahoma State FOX USA (CH-54)
18:00 NCAAF : No. 3 Ohio State vs Illinois Fox Sports 1 USA (CH-39)
18:00 NCAAF : Maryland vs No. 12 Indiana ESPN2 USA (CH-45)
18:00 NCAAF : Penn State vs Michigan ABC USA (CH-51)
18:00 NCAAF : NC State vs Syracuse ACC Network USA (CH-16)
18:00 NCAAF : Kent State vs Buffalo CBS Sports Network (CH-17)
20:00 NCAAF : Minnesota vs No. 18 Wisconsin Big Ten Network USA (CH-18)
21:00 NCAAF : Florida Atlantic vs Middle Tennessee CBS Sports Network (CH-17)
21:00 NCAAF : UT San Antonio vs North Texas Fox Sport Detroit (CH-14)
21:30 NCAAF : No. 22 Auburn vs No. 1 Alabama CBS USA (CH-52)
21:30 NCAAF : Pittsburgh vs No. 4 Clemson ESPN USA (CH-44)
21:30 NCAAF : No. 11 Northwestern vs Michigan State ESPN2 USA (CH-45)
21:30 NCAAF : Colorado vs No. 19 USC ABC USA (CH-51)
22:00 NCAAF : No. 7 Cincinnati vs Temple ESPNU USA (CH-15)
22:00 NCAAF : Mississippi State vs Ole Miss SEC Network USA (CH-13)
22:00 NCAAF : San Jose State vs Boise State FOX USA (CH-54)
22:00 NCAAF : Rutgers vs Purdue Fox Sports 1 USA (CH-39)
22:00 NCAAF : Louisville vs Boston College ACC Network USA (CH-16)
01:00 NCAAF : LSU vs No. 5 Texas A&M ESPN USA (CH-44) | ESPN2 VIVO (CH-83)
01:00 NCAAF : Kansas State vs Baylor ESPN2 USA (CH-45)
01:00 NCAAF : Memphis vs Navy CBS Sports Network (CH-17)
01:30 NCAAF : Utah at Washington ABC USA (CH-51)
01:30 NCAAF : No. 13 Georgia vs South Carolina SEC Network USA (CH-13)
02:00 NCAAF : TCU vs Kansas Fox Sports 1 USA (CH-39)
02:00 NCAAF : Arizona vs UCLA FOX USA (CH-54)
02:00 NCAAF : Troy vs Appalachian State ESPNU USA (CH-15)
02:00 NCAAF : Virginia vs Florida State ACC Network USA (CH-16)

10:55 IBU World Cup Kontiolahti Kontiolahti Individual maschile Polsat Sport Poland (CH-47) | Eurosport 1 Poland (CH-57)
14:15 IBU World Cup Kontiolahti Kontiolahti Individual femminile Eurosport 2 UK (CH-42) | Eurosport 1 Poland (CH-57) | Polsat Sport Extra Poland (CH-50)

12:00 Asobal : Granollers vs Barcelona GOL Spain (CH-16)
12:30 Superliga : Azoty-Pulawy vs Vive Kielce TVP Sport Poland (CH-24)

16:30 EuroBasket 2021 : Romania vs Poland TVP Sport Poland (CH-24)
16:30 BK NH Ostrava vs Stal Ostrow Wielkopolski Polsat Sport News Poland (CH-25)
19:30 Legia Warszawa vs BK JIP Pardubice Polsat Sport News Poland (CH-25)
19:30 EuroBasket 2021 : Israel vs Spain TVP Sport Poland (CH-24)

11:00 Futsal Ekstraklasa | Zdunska Wola vs Piast Gliwice nSport+ Poland (CH-75)

08:25 ISU Grand Prix of Figure Skating Figure skating: NHK Trophy in Osaka Polsat Sport Poland (CH-47)
11:35 ISU Grand Prix of Figure Skating Figure skating: NHK Trophy in Osaka Polsat Sport Poland (CH-47)

06:35 Mitre 10 Cup : Auckland vs Tasman SuperSport Rugby (CH-19)
09:00 Rugby Championship : Argentina vs New Zealand Sky Sports Arena (CH-36) | Sky Sports Main Event (CH-38) | ESPN VIVO (CH-82)
15:30 Currie Cup : Griquas vs. Golden Lions Sky Sports Arena (CH-36)
17:00 Autumn Nations Cup : Wales vs England SuperSport Action (CH-26) | ESPN2 VIVO (CH-83)
18:00 Currie Cup : Western Province vs. Blue Bulls Sky Sports Arena (CH-36)
20:30 Guinness Pro14 : Connacht vs Ospreys FreeSports UK (CH-23)
21:10 Autumn Nations Cup : France vs Italy SuperSport Rugby (CH-19) | ESPN2 VIVO (CH-83)

16:30 Hand HS142 Ruka | HS 142 Eurosport 2 UK (CH-42) | Eurosport 1 Poland (CH-57)
17:40 Wisla HS134 Ski jumping: World Cup competition in Ruce TVP 1 Poland (CH-2)

14:45 PlusLiga : Rzeszow vs Jastrzebski Polsat Sport Poland (CH-47)
17:30 PlusLiga : Gdansk vs Czarni Radom Polsat Sport Poland (CH-47)
20:30 PlusLiga : Bedzin vs Kedzierzyn-Kozle Polsat Sport Poland (CH-47)

08:00 IBSF World Cup - Sigulda Polsat Sport Extra Poland (CH-50)
14:00 IBSF World Cup - Sigulda Bobsleigh: World Cup competition in Sigulda Polsat Sport News Poland (CH-25)
16:00 Nordic combined - Ruka Hand | Gundersen 10 km Eurosport 2 UK (CH-42)

Today's Main Event


England FA Cup : Portsmouth vs King's Lynn Town Sportsnet One (CH-7)
England FA Cup : Morecambe vs Solihull Moors Sportsnet One (CH-7)
England Championship : Reading vs Bristol City Sky Sports Football (CH-35)
England Championship : Birmingham City vs Millwall iFollow (CH-35)
England Championship : Blackburn Rovers vs Barnsley iFollow (CH-37)
England Championship : Cardiff City vs Luton Town iFollow (CH-39)
England Championship : Derby County vs Wycombe Wanderers iFollow (CH-40)
England Championship : Huddersfield Town vs Middlesbrough iFollow (CH-44)
England Championship : Norwich City vs Coventry City iFollow (CH-45)
England Championship : Rotherham United vs AFC Bournemouth iFollow (CH-52)
England Championship : Watford vs Preston North End iFollow (CH-53)
England Championship : Sheffield Wednesday vs Stoke City iFollow (CH-16)
England League One : Ipswich Town vs Charlton Athletic iFollow (CH-51)
England League One : Oxford United vs Swindon Town iFollow (CH-64)
England League Two : Port Vale vs Leyton Orient iFollow (CH-66)
England League Two : Bolton Wanderers vs Southend United iFollow (CH-67)

England Premier League : Brighton & Hove Albion vs Liverpool - SuperSport Premier League (CH-61)
England Premier League : Manchester City vs Burnley - SuperSport Premier League (CH-61)
England Premier League : Everton vs Leeds United - SuperSport Premier League (CH-61)
England Premier League : West Bromwich Albion vs Sheffield United - SuperSport Premier League (CH-61)

Spain La Liga : Elche vs Cádiz - LaLigaTV UK (CH-8)
Spain La Liga : Valencia vs Atlético Madrid - LaLigaTV UK (CH-8)
Spain La Liga : Huesca vs Sevilla - LaLigaTV UK (CH-8)
Spain La Liga : Real Madrid vs Deportivo Alavés - LaLigaTV UK (CH-8)

Italy Serie A : Sassuolo vs Internazionale SuperSport Football (CH-56)
Italy Serie A : Benevento vs Juventus SuperSport Football (CH-56)
Italy Serie A : Atalanta vs Hellas Verona SuperSport Football (CH-56)

Bundesliga : RB Leipzig vs Arminia Bielefeld Sky Bundesliga 5 Germany (CH-3)
Bundesliga : Union Berlin vs Eintracht Frankfurt Sky Bundesliga 4 Germany (CH-2)
Bundesliga : Augsburg vs Freiburg Sky Bundesliga 6 Germany (CH-14)
Bundesliga : Stuttgart vs Bayern München BT Sport 3 (CH-33)
Bundesliga : Borussia M'gladbach vs Schalke 04 BT Sport 1 (CH-31)

Brazil Brasileirão : Santos vs Sport Recife Premiere 2 Brazil (CH-88)
Brazil Brasileirão : Bahia vs São Paulo Premiere 4 Brazil (CH-88)
Brazil Brasileirão : Palmeiras vs Athletico-PR TNT Brasil (CH-87)
Brazil Brasileirão : Atlético Goianiense vs Internacional Premiere 3 Brazil (CH-4)
Brazil Serie B : Vitória vs CRB Sportv Brazil (CH-78)
Brazil Serie B : Guarani vs Chapecoense Sportv Brazil (CH-78)
Brazil Serie B : Juventude vs Náutico Premiere 5 Brazil (CH-6)

F1 Live Stream
User Info & Announcement

Watch all televised live soccer matches online, working on any device, anywhere, anytime.

Daddylive serve you live Football streams, football full matches, TV Shows, livesports streaming for free. We want to offer you the best alternative to watch many live sports events online, like football, basketball, soccer, ice hockey, tennis, motor sports, the best competitions and leagues of each sport, the UEFA Champions League, English Premier League, Spanish La Liga, Serie A, Ligue 1, NFL, NHL, NBA and many many more....

Select your match and start your video broadcast. Access free soccer streams in multiple audio commentary languages.

=============================