17:00 Cupa Romaniei : Chindia Târgovişte vs Hermannstadt Digi Sport 1 Romania (CH-1)
17:00 UEFA Women's Euro Qualifying : Russia vs Kosovo Match Premier Russia (CH-2)
17:30 Super Lig : Ankaragücü vs Trabzonspor beIN SPORTS 1 Turkey (CH-3) | Sport TV2 Portugal (CH-74)
17:40 Poland I Liga : Górnik Łęczna vs Łódzki KS Polsat Sport Extra Poland (CH-50)
18:00 Croatia 1. HNL : Šibenik vs Slaven Koprivnica Arena Sport 2 Serbia (CH-4)
18:00 Poland Ekstraklasa : Wisła Płock vs Cracovia Kraków CANAL+ SPORT Poland (CH-48)
18:30 Germany Bundesliga 2 : Darmstadt 98 vs Eintracht Braunschweig Sky Bundesliga 3 (CH-5) | Eleven Sports 1 Poland (CH-71)
18:30 Germany Bundesliga 2 : St. Pauli vs Osnabrück Sky Bundesliga 2 (CH-6) | Eleven Sports 1 Portugal (CH-7)
18:45 Netherlands Eerste Divisie : Cambuur vs Den Bosch Fox Sports 4 NL (CH-8)
18:45 Netherlands Eerste Divisie : Oss vs NAC Breda Fox Sports 3 NL (CH-9)
19:00 Women's Friendly : Netherlands vs USA ESPN2 USA (CH-45) | TUDN USA (CH-66)
19:00 Denmark Super Liga : Randers vs OB TV3 Sport Denmark (CH-10)
19:00 Spain Segunda Division : Alcorcón vs Girona Movistar Laliga 1 (CH-11)
19:45 Cupa Romaniei : Progresul Spartac vs CSU Craiova Digi Sport 1 Romania (CH-1)
20:00 Hungary NB1 : Újpest vs Paksi SE Arena Sport 3 Serbia (CH-2)
20:00 Netherlands Eredivisie : Twente vs RKC Waalwijk Fox Sports 2 NL (CH-3)
20:00 Portugal Primeira Liga : Paços de Ferreira vs Famalicão GOLTV USA (CH-12) | Sport TV2 Portugal (CH-74)
20:00 UEFA Women's Euro Qualifying : Portugal vs Scotland BBC Alba (CH-13) | Canal 11 Portugal (CH-14)
20:00 CAF Champions League Final : Zamalek vs Al Ahly beIN SPORTS USA (CH-15)
20:30 Poland Ekstraklasa : Górnik Zabrze vs Pogoń Szczecin CANAL+ SPORT Poland (CH-48)
19:45 Campeonato Brasileiro Sub-17: São Paulo x Fluminense (semifinal,ida) Sportv Brasil (CH-78)
20:30 Bundesliga : Wolfsburg vs Werder Bremen BT Sport 2 (CH-32) | Eurosport 2 Xtra Germany (CH-4) | Eleven Sports 2 Portugal (CH-16) | Eleven Sports 1 Poland (CH-71)
20:45 Belgium First Division A : AS Eupen vs Sporting Charleroi Arena Sport 4 Serbia (CH-17)
20:45 England Championship : Brentford vs Queens Park Rangers Sky Sports Football (CH-35) | ESPN Brasil (CH-81) | SuperSport Football (CH-56)
20:55 England FA Cup : Tranmere Rovers vs Brackley Town BBC Two UK (CH-5)
21:00 Spain Segunda Division : Málaga vs Lugo Movistar Laliga 1 (CH-11)
21:00 Netherlands Eerste Divisie : Helmond Sport vs PSV II Fox Sports 4 NL (CH-8)
21:00 Netherlands Eerste Divisie : Volendam vs Almere City Fox Sports 3 NL (CH-9)
21:00 England Premier League : Crystal Palace vs Newcastle United NBCSN (CH-43) | SuperSport Premier League (CH-61) | Sky Sport 1 HD Germany (CH-28) | Sky Sport Football IT (CH-46) | CANAL+ SPORT 2 Poland (CH-73)
21:00 France Ligue 1 : Strasbourg vs Rennes BT Sport 3 (CH-33) | Téléfoot Stadium France (CH-6) | Eleven Sports 3 Portugal (CH-18) | nSport+ Poland (CH-75)
21:00 Spain La Liga : Real Valladolid vs Levante LaLigaTV UK (CH-19) | Movistar Laliga (CH-20) | SuperSport Laliga (CH-84) | Eleven Sports 2 Poland (CH-72) | Eleven Sports 1 Portugal (CH-7) | Fox Premium Brasil (CH-87)
21:00 UEFA Women's Euro Qualifying : France vs Austria W9 France (CH-21)
22:00 Portugal Primeira Liga : Tondela vs Vitória Guimarães Sport TV1 Portugal (CH-49)
22:30 Ecuador Primera A : LDU Quito vs Olmedo GOLTV USA (CH-12)
23:15 Brazil Serie B : Oeste vs América Mineiro Sportv Brazil (CH-78)
23:15 Brazil Serie B : Operário vs Paraná Premiere 2 Brazil (CH-88)
23:15 Brazil Serie B : Sampaio Corrêa vs Brasil de Pelotas Premiere 3 Brazil (CH-1)
01:00 Ecuador Primera A : Mushuc Runa vs Emelec GOLTV USA (CH-12)
01:30 Brazil Serie B : Cruzeiro vs Confiança Sportv Brazil (CH-78)
01:30 Amistoso Feminino: Brasil x Equador Sportv3 Brazil (CH-80)
02:30 Brazil Serie B : Cuiabá vs Avaí Premiere 2 Brazil (CH-88)

04:45 One Day International : Australia vs India BT Sport 1 (CH-31)
07:00 Twenty20 : New Zealand vs West Indies SuperSport Cricket (CH-4)
14:00 Lanka Premier League : Jaffna Stallions vs Galle Gladiators Sky Sports Cricket (CH-65)
16:00 Twenty20 : South Africa vs England Sky Sports Cricket (CH-65) | Sky Sports Main Event (CH-38)

09:30 Formula 2 : Live Bahrain F2 - Practice Sky Sports F1 HD UK (CH-60)
11:00 Formula 1 : Gulf Air Bahrain Grand Prix - Practice 1 Sky Sports F1 HD UK (CH-60) | Movistar Formula 1 ES (CH-26) | Canal+ France/TF1 (CH-27) | Sky Sport 1 DE/RTL (CH-28) | Sky Sport F1 IT (CH-29) | Sportv2 Brasil (CH-79) | Eleven Sports 1 Poland (CH-71)
13:10 Formula 2 : Live Bahrain F2 - Qualifying Sky Sports F1 HD UK (CH-60)
15:00 Formula 1 : Gulf Air Bahrain Grand Prix - Practice 2 Sky Sports F1 HD UK (CH-60) | Movistar Formula 1 ES (CH-26) | Canal+ France/TF1 (CH-27) | Sky Sport 1 DE/RTL (CH-28) | Sky Sport F1 IT (CH-29) | Sportv2 Brasil (CH-79) | Eleven Sports 1 Poland (CH-71)

19:00 BOX '20: Habeeb Oladeji vs Tunde Olojede SuperSport Variety 3 (CH-22)
20:00 Top Rank Boxing : Tony Yoka vs Christian Hammer ESPN VIVO (CH-82)
02:00 Super middleweight : Daniel Jacobs vs Gabriel Rosado TVP Sport Poland (CH-2)

02:00 WWE Friday Night SmackDown BT Sport 1 (CH-31)

17:00 FEN31 - Weighting Polsat Sport Fight Poland (CH-18)
20:00 Babilon MMA 18 : Revenge : Pawel Pawlak vs. Adrian Bleszynski Polsat Sport Poland (CH-47)

10:00 Alfred Dunhill Championship 2020 Second Round Sky Sports Golf (CH-70)
15:00 Andalucia Open De Espana Sky Sports Golf (CH-70)

17:45 Alpine skiing: World Cup Eurosport 2 UK (CH-42) | Eurosport 1 Poland (CH-57)

18:00 NCAAF : No. 15 Iowa State vs No. 20 Texas ABC USA (CH-51) | BT Sport ESPN (CH-34)
19:00 NCAAF : Nebraska vs Iowa FOX USA (CH-54)
21:30 NCAAF : No. 2 Notre Dame vs No. 25 North Carolina ABC USA (CH-51) | BT Sport ESPN (CH-34) | ESPN2 VIVO (CH-83)
21:30 NCAAF : UCF vs South Florida ESPN USA (CH-44)
22:00 NCAAF : Central Michigan vs Eastern Michigan CBS Sports Network (CH-10)
22:00 NCAAF : Wyoming vs UNLV Rebels FOX Sports 1 USA (CH-39)
22:00 NCAAF : Stanford vs California FOX USA (CH-54)
01:30 NCAAF : No. 9 Oregon vs Oregon State ESPN USA (CH-44) | ESPN2 VIVO (CH-83)

17:00 NCAAB : Auburn vs Gonzaga FOX USA (CH-54)
17:30 NCAAB : Virginia vs Florida ESPN USA (CH-44)
18:00 NCAAB : Xavier vs Toledo FOX Sports 1 USA (CH-39)
20:00 NCAAB : Saint Josephs vs Kansas FOX Sports 1 USA (CH-39)
22:00 NCAAB : Louisville vs Seton Hall ESPN2 USA (CH-45)
02:30 NCAAB : Kansas State vs Colorado ESPNU USA (CH-6)

12:20 Cross-Country World Cup - Sprint TC Eurosport 2 UK (CH-42) | Eurosport 1 Poland (CH-57)
14:50 Cross-Country World Cup Ruka | Gundersen 5km Eurosport 2 UK (CH-42) | Eurosport 1 Poland (CH-57)

13:45 PDC Players Championship Day 1 Session 1 ITV 4 UK (CH-23)
19:00 RTL 7 Darts: Players Championship finals ITV 4 UK (CH-23)
20:00 Players Championship Finals - Day 1 Session 2 ITV 4 UK (CH-23)

08:25 ISU Grand Prix of Figure Skating NHK Trophy in Osaka Polsat Sport Poland (CH-47)
11:35 ISU Grand Prix of Figure Skating NHK Trophy in Osaka Polsat Sport Extra Poland (CH-50)

20:30 Super League Rugby : Wigan Warriors vs St Helens Sky Sports Arena (CH-36) | Sky Sports Main Event (CH-38)

07:00 Mitre 10 Cup : Hawke's Bay vs Northland Sky Sports Arena (CH-36) | Sky Sports Main Event (CH-38)
20:30 Aviva Premiership Rugby : Newcastle Falcons vs Sale Sharks BT Sport 1 (CH-31)

16:40 Ruka Hand HS142 - Qualifications Eurosport 2 UK (CH-42) | Eurosport 1 Poland (CH-57)

17:30 Orlen Liga Women : MKS Kalisz W vs Radom W Polsat Sport Poland (CH-47)
20:30 Men's volleyball : Lechia Tomaszów Mazowiecki vs AZS AGH Kraków Polsat Sport Extra Poland (CH-50)
01:30 Superliga de Vôlei Feminino: Minas x Osasco Sportv2 Brasil (CH-79)

09:50 Nordic combined | RUKA (Finland) Eurosport 1 Poland (CH-57)
10:50 World Cup | HS142 Ski Jump Eurosport 2 UK (CH-42) | Eurosport 1 Poland (CH-57)
11:00 Skeleton : IBSF World Cup - Sigulda Polsat Sport Extra Poland (CH-50)
12:25 Nordic skiing combined - Ruka Eurosport 1 Poland (CH-57)
11:20 CROSS-COUNTRY SKIING | Sprint Classic - RUKA (Finland) Eurosport 1 Poland (CH-57)
13:50 Nordic combined | RUKA (Finland) Eurosport 1 Poland (CH-57)
14:50 Nordic combined - Ruka Finland 2nd Broadcast Eurosport 1 Poland (CH-57)
16:00 Skeleton : IBSF World Cup - Sigulda Polsat Sport Extra Poland (CH-50)
18:15 ISU Grand Prix of Figure Skating Osaka Polsat Sport Poland (CH-47)

Today's Main Event

Formula 1 : Gulf Air Bahrain Grand Prix - Sky Sports F1 HD UK

Darmstadt 98 vs Eintracht Braunschweig - Sky Bundesliga 3
St. Pauli vs Osnabrück - Sky Bundesliga 2
Wolfsburg vs Werder Bremen - BT Sport 2
Brentford vs Queens Park Rangers - Sky Sports Football
Tranmere Rovers vs Brackley Town - BBC Two UK
Crystal Palace vs Newcastle United - NBCSN
Strasbourg vs Rennes - BT Sport 3
Real Valladolid vs Levante - LaLigaTV UK
Tondela vs Vitória Guimarães - Sport TV1 Portugal

BOX '20: Habeeb Oladeji vs Tunde Olojede - SuperSport Variety
Top Rank Boxing : Tony Yoka vs Christian Hammer - ESPN BR
Boxing : Daniel Jacobs vs Gabriel Rosado - TVP Sport Poland

Babilon MMA 18 : Pawel Pawlak vs. Adrian Bleszynski - Polsat Sport Poland

WWE Friday Night SmackDown - BT Sport 1

F1 Live Stream
User Info & Announcement

Watch all televised live soccer matches online, working on any device, anywhere, anytime.

Daddylive serve you live Football streams, football full matches, TV Shows, livesports streaming for free. We want to offer you the best alternative to watch many live sports events online, like football, basketball, soccer, ice hockey, tennis, motor sports, the best competitions and leagues of each sport, the UEFA Champions League, English Premier League, Spanish La Liga, Serie A, Ligue 1, NFL, NHL, NBA and many many more....

Select your match and start your video broadcast. Access free soccer streams in multiple audio commentary languages.

=============================