08:00 Ethiopia Premier League : Hadiya Hosaena vs Jimma Kenema SuperSport Variety 4 (CH-10)
09:05 Australia W-League : Western Sydney Wanderers vs Melbourne City BT Sport 1 UK (CH-31)
11:30 Turkey 1. Lig : Boluspor vs Bal覺kesirspor TRT Spor Turkey (CH-1)
11:35 Australia W-League : Perth Glory vs Sydney FC BT Sport 1 UK (CH-31)
13:00 Ethiopia Premier League : Dire Dawa Kenema vs Awassa Kenema SuperSport Variety 4 (CH-10)
13:30 Egypt Premier League : El Entag El Harby vs ENPPI On Time Sports 1 Arabic (CH-100)
14:00 Turkey 1. Lig : Osmanl覺spor vs Tuzlaspor TRT Spor Turkey (CH-1)
15:00 Indian Super League : Jamshedpur vs Bengaluru Star Sports HD 2 Asia (CH-2)
17:00 Turkey 1. Lig : Bursaspor vs Menemen Belediyespor TRT Spor Turkey (CH-1)
17:00 TV Show | Europa League | pre-game tv show Polsat Sport Premium 1 Poland (CH-3)
18:30 Egypt Premier League : Pyramids FC vs El Gounah On Time Sports 1 Arabic (CH-100)
18:55 UEFA Europa League : Ajax vs Lille ESPN 2 NL (CH-2) | RMC Sport 1 France (CH-4) | Polsat Sport Premium 3 Poland (CH-5) | ESPN VIVO (CH-82) | Bein Sports 6 HD Arabic (CH-96)
18:55 UEFA Europa League : Napoli vs Granada SuperSport Football (CH-56) | Sky Sport Uno Italy (CH-6) | GOL Spain (CH-7) | Sport TV2 Portugal (CH-74) | ESPN Brasil (CH-81) | Polsat Sport Premium 1 Poland (CH-3) | Bein Sports 4 HD Arabic (CH-94)
18:55 UEFA Europa League : Arsenal vs Benfica BT Sport 1 UK (CH-31) | SuperSport Premier League (CH-61) | Sport TV1 Portugal (CH-49) | TUDN USA (CH-66) | Polsat Sport Premium 2 Poland (CH-11) | Fox Sports 1 Brasil (CH-85) | Bein Sports 1 HD Arabic (CH-91)
18:55 UEFA Europa League : Rangers vs Antwerp BT Sport 3 UK (CH-33) | Polsat Sport Premium 4 Poland (CH-8) | Bein Sports 2 HD Arabic (CH-92)
18:55 UEFA Europa League : Hoffenheim vs Molde DAZN Germany (CH-9) | TV2 Zebra Norway (CH-12) | Polsat Sport Premium 6 Poland (CH-13) | Bein Sports 5 HD Arabic (CH-95)
18:55 UEFA Europa League : Villarreal vs Salzburg SuperSport Variety 1 (CH-14) | Movistar Liga de Campeones (CH-15) | Polsat Sport Premium 5 Poland (CH-16) | Bein Sports 3 HD Arabic (CH-93)
18:55 UEFA Europa League : Shakhtar Donetsk vs Maccabi Tel Aviv Sport TV4 Portugal (CH-17)
20:00 Africa Cup of Nations : Burkina Faso vs Uganda Bein Sports 7 HD Arabic (CH-97)
21:00 UEFA Europa League : Milan vs Crvena Zvezda SuperSport Football (CH-56) | Sky Sport Uno Italy (CH-6) | Arena Sport 1 Serbia (CH-1) | TUDN USA (CH-66) | Polsat Sport Premium 2 Poland (CH-11) | ESPN VIVO (CH-82) | Bein Sports 4 HD Arabic (CH-94)
21:00 UEFA Europa League : Roma vs Sporting Braga SuperSport Variety 1 (CH-14) | Sky Sport Arena IT (CH-10) | Sport TV1 Portugal (CH-49) | ESPN 2 VIVO (CH-83) | Bein Sports 3 HD Arabic (CH-93)
21:00 UEFA Europa League : PSV vs Olympiakos Piraeus ESPN 2 NL (CH-2) | Polsat Sport Premium 6 Poland (CH-13) | Bein Sports 8 HD Arabic (CH-98)
21:00 UEFA Europa League : Club Brugge vs Dynamo Kyiv La Deux Belgium (CH-18) | Polsat Sport Premium 4 Poland (CH-8) | Bein Sports 10 HD Arabic (CH-100)
21:00 UEFA Europa League : Dinamo Zagreb vs Krasnodar Arena Sport 3 Croatia (CH-19) | Match TV Russia (CH-20) | Bein Sports 6 HD Arabic (CH-96)
21:00 UEFA Europa League : Bayer Leverkusen vs Young Boys Nitro Germany (CH-21) | Polsat Sport Premium 1 Poland (CH-3) | Bein Sports 5 HD Arabic (CH-95)
21:00 UEFA Europa League : Leicester City vs Slavia Praha BT Sport ESPN (CH-34) | Polsat Sport Premium 5 Poland (CH-16) | Bein Sports 2 HD Arabic (CH-92)
21:00 UEFA Europa League : Manchester United vs Real Sociedad BT Sport 2 UK (CH-32) | SuperSport Premier League (CH-61) | Movistar Liga de Campeones (CH-15) | Sport TV2 Portugal (CH-74) | Polsat Sport Premium 3 Poland (CH-5) | Fox Sports 1 Brasil (CH-85) | Bein Sports 1 HD Arabic (CH-91)
22:50 TV Show | Europa League | after game tv show Polsat Sport Premium 1 Poland (CH-3)
01:30 Brazil Brasileirão : Bahia vs Santos TNT Brasil (CH-87)
01:30 Brazil Brasileirão : Ceará vs Botafogo Premiere Brazil (CH-1)
01:30 Brazil Brasileirão : São Paulo vs Flamengo FreeSports TV UK (CH-2) | Sportv Brazil (CH-78)
01:30 Brazil Brasileirão : Fluminense vs Fortaleza Premiere Brazil (CH-4)
01:30 Brazil Brasileirão : Vasco da Gama vs Goiás Premiere Brazil (CH-5)
01:30 Brazil Brasileirão : RB Bragantino vs Grêmio Premiere Brazil (CH-6)
01:30 Brazil Brasileirão : Athletico-PR vs Sport Recife Premiere Brazil (CH-7)
01:30 Brazil Brasileirão : Internacional vs Corinthians Premiere Brazil (CH-8)
01:30 Brazil Brasileirão : Atlético Mineiro vs Palmeiras Premiere Brazil (CH-9)
01:30 Brazil Brasileirão : Atlético Goianiense vs Coritiba Premiere Brazil (CH-10)

10:00 2nd Test Day-2 : India vs England Channel 4 UK (CH-15)
13:30 CSA T20 Challenge : Warriors vs Knights FreeSports UK (CH-18)
18:15 Cricket: CG Insurance Super50 Cup (Semifinal #2)  BT Sport ESPN (CH-34)
23:00 ODI : New Zealand W vs England W BT Sport 1 UK (CH-31)
23:15 Live: West Indies Super50 Cup BT Sport ESPN (CH-34)

07:00 Adelaide-WTA Quarterfinals, Montpellier-ATP & Singapore-ATP Early Rounds Tennis Channel (CH-40) | Sport TV2 Portugal (CH-74) | Bein Sports 9 HD Arabic (CH-99)
09:00 LIVE WTA 500 Adelaide Tennis Channel (CH-40) | CANAL+ Sport Poland (CH-48) | Bein Sports 9 HD Arabic (CH-99)
12:00 Adelaide-WTA Quarterfinals, Montpellier-ATP & Singapore-ATP Early Rounds Tennis Channel (CH-40) | Sport TV2 Portugal (CH-74) | Bein Sports 9 HD Arabic (CH-99)
19:00 Montepellier-ATP Early Rounds Tennis Channel (CH-40) | Bein Sports 9 HD Arabic (CH-99)

16:10 Formula E: Ad Diriyah Free Practice 1 Ziggo Racing NL (CH-19)

15:30 Babilon Promotion: weighting Polsat Sport News Poland (CH-22)
19:30 Fight Night : Daniele Scardina vs Cesar Nunez DAZN USA (CH-23)

16:00 Puerto Rico Open, First Round SuperSport Golf (CH-70)
18:00 World Golf Championships at Concession Rd. 1 - Featured Groups AM, Golf SuperSport Golf (CH-70)
20:00 World Golf Championships at Concession Rd. 1 - Featured Groups SuperSport Golf (CH-70)

14:00 Cazoo Players Championship | Quarter-final Eurosport 1 Poland (CH-57)

18:00 Euroleague : Zenit Petersburg vs Valencia Polsat Sport Extra Poland (CH-50)
18:30 NBB: Franca x Pato Rede Família (CH-25)
20:00 Polska Liga Koszykówki : Slask Wroclaw vs GTK Gliwice Polsat Sport Extra Poland (CH-50)
01:00 NBA : Philadelphia 76ers vs Dallas Mavericks TNT USA (CH-56) | Sportv3 Brasil (CH-80)
01:30 NBA : Brooklyn Nets vs Orlando Magic Fox Sport Florida (CH-11)
01:30 NBA : New York Knicks vs Sacramento Kings MSG USA (CH-12)
02:00 NBA : Memphis Grizzlies vs Los Angeles Clippers Fox Sport San Diego (CH-13)
03:00 NBA : Denver Nuggets vs Washington Wizards NBC Sports Washington (CH-14)
03:30 NBA : Milwaukee Bucks vs New Orleans Pelicans TNT USA (CH-56) | Sky Sports Arena (CH-36) | Sky Sports Main Event (CH-38) | CANAL+ Sport 2 Poland (CH-73) | Sportv2 Brasil (CH-79)

15:05 Cross-Country World Ski Championships | Oberstdorf Eurosport 2 UK (CH-42) | Eurosport 1 Poland (CH-57)

11:45 UAE Tour | Stage 5: Fujairah Marine Club - Jebel Jais Eurosport 1 UK (CH-41) | Eurosport 1 Poland (CH-57)

18:30 Champions League : Szeged vs Vive Kielce Eurosport 1 Poland (CH-57)

19:00 SHL : Farjestad BK vs Leksands FreeSports UK (CH-24)
01:00 NHL : New York Islanders vs Boston Bruins Sportsnet Ontario (CH-15)
01:00 NHL : Washington Capitals vs Pittsburgh Penguins NBCS Washington (CH-16)
01:00 NHL : Tampa Bay Lightning vs Carolina Hurricanes Fox Sport Carolinas (CH-17) | ESPN VIVO (CH-82)
01:00 NHL : Florida Panthers vs Dallas Stars Fox Sport New Orleans (CH-18)
01:00 NHL : Columbus Blue Jackets vs Chicago Blackhawks NBCS Chicago (CH-19)
01:00 NHL : Ottawa Senators vs Calgary Flames Sportsnet West (CH-20)
01:00 NHL : New Jersey Devils vs Buffalo Sabres MSG+ USA (CH-21)
01:30 NHL : Detroit Red Wings vs Nashville Predators NHL Network USA (CH-22)
02:00 NHL : Winnipeg Jets vs Montreal Canadiens TSN2 (CH-23)
04:00 NHL : Vancouver Canucks vs Edmonton Oilers Sportsnet Ontario (CH-24)
04:30 NHL : San Jose Sharks vs Vegas Golden Knights NBCS California (CH-25)

16:55 World Ski Jump Championships | Oberstdorf Eurosport 2 UK (CH-42) | Eurosport 1 Poland (CH-57)

18:00 Champions League Women | Chemik Police vs Vakifbank Polsat Sport Poland (CH-47)
19:30 Champions League : BR Volleys vs Trentino Polsat Sport News Poland (CH-22)
21:00 Superliga de Vôlei Masculino: Cruzeiro x América Sportv2 Brasil (CH-79)
23:00 Superliga de Vôlei Masculino: Blumenau x Minas Sportv2 Brasil (CH-79)

08:05 Australia W-League : Newcastle Jets vs Adelaide United BT Sport 1 UK (CH-31)
10:00 Japan J1 League : Kawasaki Frontale vs Yokohama F. Marinos Astro Supersport 1 (CH-26)
11:05 Australia A-League : Perth Glory vs Brisbane Roar BT Sport 1 UK (CH-31)
12:00 Soccer Shows : UEFA Europa League Draw BT Sport 2 UK (CH-32) | Eurosport 1 Poland (CH-57)
14:00 Super Lig : Konyaspor vs Gaziantepspor beIN Sports 1 Turkey (CH-62)
14:00 Super Lig : Gençlerbirliği vs Yeni Malatyaspor beIN Sports 2 Turkey (CH-63)
15:00 Indian Super League : NorthEast United vs Kerala Blasters Star Sports HD 2 Asia (CH-1)
16:30 Bulgaria Parva Liga : Lokomotiv Plovdiv vs Etar Diema Sport Bulgaria (CH-2)
16:30 Romania Liga II : Universitatea Cluj vs Slatina Digi Sport 1 Romania (CH-3)
17:00 Super Lig : Beşiktaş vs Denizlispor beIN SPORTS USA (CH-4) | beIN Sports 1 Turkey (CH-62) | Sport TV1 Portugal (CH-49)
17:00 Russia Premier League : Tambov vs Rotor Volgograd Match Premier Russia (CH-5)
17:40 POLISH 1 LIGA : Widzew Lodz vs Radomiak Radom Polsat Sport Poland (CH-47)
18:00 Croatia 1. HNL : Varaždin vs Osijek Arena Sport 1 Croatia (CH-6)
18:00 Poland Ekstraklasa : Raków Częstochowa vs Podbeskidzie CANAL+ SPORT Poland (CH-48)
18:30 Germany Bundesliga 2 : Darmstadt 98 vs Karlsruher SC Sky Sport Bundesliga 2 (CH-1) | Eleven Sports 1 Poland (CH-71)
18:30 Germany Bundesliga 2 : Jahn Regensburg vs Paderborn Sky Sport Bundesliga 3 (CH-7)
18:45 Netherlands Eerste Divisie : Go Ahead Eagles vs PSV II ESPN 4 NL (CH-8)
18:45 Netherlands Eerste Divisie : MVV vs Telstar ESPN 3 NL (CH-9)
19:00 Spain Segunda Division : Sabadell vs Albacete Movistar Laliga (CH-10)
19:00 Denmark Super Liga : Vejle vs Horsens TV3 Sport Denmark (CH-11)
19:00 Africa Cup of Nations : Morocco vs Tunisia Qf Bein Sports 6 HD Arabic (CH-96)
19:30 Portugal LigaPro : Chaves vs Vizela Sport TV2 Portugal (CH-74)
19:30 Romania Liga I : Dinamo Bucureşti vs Viitorul Digi Sport 1 Romania (CH-3)
20:00 Netherlands Eredivisie : PEC Zwolle vs Heerenveen ESPN 2 NL (CH-2)
20:30 Poland Ekstraklasa : Warta Poznań vs Lech Poznań CANAL+ SPORT Poland (CH-48)
20:30 Bundesliga : Werder Bremen vs Eintracht Frankfurt BT Sport 2 UK (CH-32) | Eurosport 2 HD Xtra DE (CH-5) | Eleven Sports 1 Poland (CH-71)
20:45 Scottish Championship : Inverness CT vs Hearts BBC Scotland (CH-12)
20:45 Belgium First Division A : Sporting Charleroi vs Genk Eleven Pro League 1 Belgium (CH-13)
20:45 Italy Serie A : Torino vs Sassuolo SuperSport Football (CH-56) | Sky Sport Serie A IT (CH-14) | Eleven Sports 2 Poland (CH-72) | Bein Sports 4 HD Arabic (CH-94)
20:45 England Championship : Derby County vs Nottingham Forest Sky Sports Football (CH-35) | Sky Sports Main Event (CH-38) | ESPN Brasil (CH-81) | Bein Sports 2 HD Arabic (CH-92)
21:00 Spain Segunda Division : Cartagena vs Leganés Movistar Laliga (CH-10)
21:00 France Ligue 1 : Rennes vs Nice BT Sport 3 UK (CH-33) | beIN SPORTS USA (CH-4) | Canal+ Sport France (CH-15) | nSport+ Poland (CH-75) | Bein Sports 6 HD Arabic (CH-96)
21:00 Spain La Liga : Levante vs Athletic Club LaLigaTV UK (CH-16) | Gol Spain (CH-17) | ESPN VIVO (CH-82) | CANAL+ SPORT 2 Poland (CH-73) | Bein Sports 3 HD Arabic (CH-93)
21:00 Uruguay Primera Division : Liverpool vs Peñarol GOLTV USA (CH-18)
21:00 Netherlands Eerste Divisie : De Graafschap vs AZ II ESPN 3 NL (CH-9)
21:00 Netherlands Eerste Divisie : Den Bosch vs Utrecht II ESPN 4 NL (CH-8)
21:30 Portugal Primeira Liga : Vitória Guimarães vs Boavista Sport TV1 Portugal (CH-49)
22:45 Liga MX Femenil : Cruz Azul vs Tijuana TUDN USA (CH-66)
02:30 Liga MX : Puebla vs Necaxa TUDN USA (CH-66)
04:30 Liga MX : Mazatlán vs Querétaro TUDN USA (CH-66)

17:00 Campeonato Brasileiro: Prêmio Bola de Prata ESPN Brasil (CH-81)
00:00 Campeonato Brasileiro: Premiação CBF Sportv Brasil (CH-78)

10:00 2nd Test Day-3 : India vs England Channel 4 UK (CH-15)
09:00 CSA T20 Challenge : Cape Cobras vs Highveld Lions FreeSports UK (CH-27)
11:00 PSL : Lahore Qalandars vs Multan Sultans Sky Sports Cricket (CH-65) | Sky Sports Main Event (CH-38)
13:30 CSA T20 Challenge : Dolphins vs Titans FreeSports UK (CH-27)
15:00 PSL : Peshawar Zalmi vs Quetta Gladiators Sky Sports Cricket (CH-65)

05:30 LIVE WTA 500 Adelaide Semifinal Tennis Channel (CH-40) | CANAL+ Sport Poland (CH-48)
09:00 LIVE WTA 500 Adelaide Semifinale Tennis Channel (CH-40) | CANAL+ Sport Poland (CH-48)
12:00 Montpellier-ATP & Singapore-ATP Quarterfinals Tennis Channel (CH-40)
19:00 LIVE ATP 250 Montpellier Tennis Channel (CH-40)

11:30 Formula E : Formula E: Ad Diriyah Free Practice 2 Ziggo Racing NL (CH-16) | Sportv2 Brasil (CH-79)
13:30 Formula E : Ad Diriyah E-Prix Qualifications Ziggo Racing NL (CH-16) | Sportv2 Brasil (CH-79)
17:30 Formula E Racing From Diriyah, Saudi Arabia. : Round 1 Eurosport 2 UK (CH-42) | Eurosport 2 Poland (CH-19) | Sportv2 Brasil (CH-79)

19:30 Fight Night : Daniele Scardina vs. Cesar Nunez DAZN USA (CH-20)
20:00 Box: Gala Babilon Promotion : Łukasz Stanioch vs Rafał Jackiewicz Polsat Sport Fight Poland (CH-21)
04:00 Boxe: Francisco Rodriguez x Martin Tecuapetla ESPN 2 VIVO (CH-83)

13:30 One Championship: Fists of Fury TVP Sport Poland (CH-17)

02:00 WWE Friday Night SmackDown BT Sport 1 UK (CH-31)

16:00 WGC - At the Concession - Featured Groups Sky Sports Golf (CH-70) | Sky Sports Main Event (CH-38) | ESPN2 VIVO (CH-83)
18:00 WGC - At the Concession Sky Sports Golf (CH-70) | Sky Sports Main Event (CH-38) | ESPN2 VIVO (CH-83)

13:55 Cazoo Players Championship | Quarter-final Eurosport 1 Poland (CH-57)
19:55 Cazoo Players Championship | Quarter-final Eurosport 1 Poland (CH-57)

17:35 Energa Basket Liga | Legia Warszawa vs Start Lublin Polsat Sport News Poland (CH-22)
01:30 NBA : Boston Celtics vs Indiana Pacers ESPN USA (CH-44) | ESPN VIVO (CH-82)
01:30 NBA : Toronto Raptors vs Houston Rockets TSN4 (CH-1)
02:00 NBA : Detroit Pistons vs Sacramento Kings Fox Sport Detroit (CH-2)
02:00 NBA : Miami Heat vs Utah Jazz NBA League Pass (CH-3)
02:00 NBA : Chicago Bulls vs Phoenix Suns NBCS Chicago (CH-4)
02:00 NBA : Memphis Grizzlies vs Los Angeles Clippers Fox Sport San Diego (CH-5) | Sport TV1 Portugal (CH-49)
02:00 NBA : Oklahoma City Thunder vs Atlanta Hawks Fox Sport Oklahoma (CH-6)
04:00 NBA : Golden State Warriors vs Charlotte Hornets NBC Sports Bay Area (CH-7) | FOX Sports 1 USA (CH-39)
04:00 NBA : Los Angeles Lakers vs Portland Trail Blazers ESPN USA (CH-44) | Sky Sports Arena (CH-36) | Sky Sports Main Event (CH-38) | CANAL+ SPORT Poland (CH-48) | ESPN VIVO (CH-82)

11:45 UAE Tour | Stage 6: Deira Island - Palm Jumeirah Eurosport 1 UK (CH-41) | Eurosport 1 Poland (CH-57)

01:00 NHL : New York Rangers vs Boston Bruins MSG USA (CH-8)
02:00 NHL : Minnesota Wild vs Los Angeles Kings Fox Sport West (CH-9)
03:00 NHL : Arizona Coyotes vs Colorado Avalanche Altitude USA (CH-10)

07:00 Super Rugby : Highlanders vs Crusaders SuperSport Rugby (CH-23)
09:45 Super Rugby : Reds vs Rebels SuperSport Rugby (CH-23)
18:30 Guinness Pro14 : Treviso vs Connacht Premier Sports 2 (CH-23)
20:45 Aviva Premiership Rugby : Sale Sharks vs Exeter Chiefs BT Sport 1 UK (CH-31)
21:00 Guinness Pro14 : Cardiff Blues vs Munster SuperSport Rugby (CH-23)
21:00 Guinness Pro14 : Ulster vs Ospreys Premier Sports 1 (CH-6)

17:05 World Ski Jump Championships | Oberstdorf Eurosport 1 UK (CH-41) | Eurosport 1 Poland (CH-57)
17:30 SKI JUMPING | Oberstdorf HS106 Teams Eurosport 1 Poland (CH-57)
18:45 SKI JUMPING WOMEN | Oberstdorf HS106 Eurosport 1 Poland (CH-57)
20:30 SKI JUMPING | Oberstdorf HS106 Qualifications Eurosport 1 Poland (CH-57)

17:30 Orlen Liga Women : Bydgoszcz W vs Rzeszow W Polsat Sport Extra Poland (CH-50)
20:30 Orlen Liga Women : MKS Kalisz W vs Legionowo W Polsat Sport Extra Poland (CH-50)
23:00 Superliga de Vôlei Feminino: São Paulo/Barueri x Pinheiros Sportv2 Brasil (CH-79)
01:30 Superliga de Vôlei Feminino: Minas x Praia Clube Sportv2 Brasil (CH-79)

11:45 ALPINE SKIING | Downhill Women Eurosport 2 Poland (CH-19)
15:50 Nordic combined | 10km Eurosport 2 Poland (CH-19)

Today's Main Event


F1 Live Stream
User Info & Announcement

Watch all televised live soccer matches online, working on any device, anywhere, anytime.

Daddylive serve you live Football streams, football full matches, TV Shows, livesports streaming for free. We want to offer you the best alternative to watch many live sports events online, like football, basketball, soccer, ice hockey, tennis, motor sports, the best competitions and leagues of each sport, the UEFA Champions League, English Premier League, Spanish La Liga, Serie A, Ligue 1, NFL, NHL, NBA and many many more....

Select your match and start your video broadcast. Access free soccer streams in multiple audio commentary languages.

=============================