11:00 AFC Asian Champions League : Guangzhou Evergrande vs Vissel Kobe beIN Sports HD 7 (CH-3)
11:00 AFC Asian Champions League : Jeonbuk Motors vs Sydney FC beIN Sports HD 8 (CH-4)
11:00 Korea Republic K League 2 : Gyeongnam vs Daejeon Citizen Eleven Sports Network USA (CH-5)
11:00 Japan J1 League : Kashima Antlers vs Kashiwa Reysol FreeSports TV UK (CH-6)
11:00 Taça de Portugal : Casa Pia vs Nacional Canal 11 Portugal (CH-7)
14:00 AFC Asian Champions League :Shanghai SIPG vs Yokohama F. Marinos beIN Sports HD 8 (CH-4)
14:30 Coppa Italia : Empoli vs Brescia TVP Sport Poland (CH-3)
14:30 Coppa Italia : Parma vs Cosenza RAI Sport 1 Italy (CH-5) | Sport TV1 Portugal (CH-49)
16:00 TV Show | Champions League | pre-game tv show Polsat Sport Premium 1 Poland (CH-1)
17:00 Croatia 1. HNL : Istra 1961 vs Osijek Arena Sport 4 Serbia (CH-2)
17:15 TV Show | Champions League | pre-game tv show Polsat Sport Premium 2 Poland (CH-6)
17:30 Coppa Italia : Cagliari vs Hellas Verona TVP Sport Poland (CH-3)
17:30 Coppa Italia : Udinese vs Fiorentina Rai 2 Italy (CH-7)
17:40 Puchar Polski : Widzew Łódź vs Legia Warszawa Polsat Sport Poland (CH-47)
18:15 Switzerland Super League : Sion vs Servette SRF zwei Switzerland (CH-5)
18:55 UEFA Champions League Simulcast Live Sky Sports 1 HD Germany (CH-8)
18:55 UEFA Champions League : Borussia M'gladbach vs Shakhtar Donetsk BT Sport 1 (CH-31) | Sky Sport Football IT (CH-46) | DAZN Germany (CH-4) | Polsat Sport Premium 1 Poland (CH-1) | Space Brazil (CH-27) | Match TV Russia (CH-28)
18:55 UEFA Champions League : Olympiakos Piraeus vs Manchester City BT Sport 3 (CH-33) | TUDN USA (CH-66) | Cosmote Sport 2 HD Greece (CH-9) | SuperSport Premier League (CH-61) | Polsat Sport Premium 2 Poland (CH-6) | TNT Brasil (CH-87)
19:00 Portugal LigaPro : Cova Piedade vs Benfica II Sport TV1 Portugal (CH-49)
19:00 France Ligue 1 : Lens vs Nantes Téléfoot Stadium France (CH-2) | Eleven Sports 1 Poland (CH-71)
19:00 Spain Segunda Division : Las Palmas vs Mirandés Movistar Laliga 1 (CH-10)
19:00 Spain Segunda Division : Real Zaragoza vs Rayo Vallecano Movistar Laliga 2 (CH-11)
20:00 Scottish Premiership : Hamilton Academical vs Aberdeen QQ Sports Live (CH-12)
20:45 England Championship : Bristol City vs Watford Sky Sports Football (CH-35) | Sky Sports Main Event (CH-38) | ESPN VIVO (CH-82)
20:45 England Championship : Swansea City vs Sheffield Wednesday Sky Sports Arena (CH-36)
21:00 UEFA Champions League Goals Show BT Sport 1 (CH-31)
21:00 UEFA Champions League : Bayern München vs Salzburg BT Sport 3 (CH-33) | Sky Sport Football IT (CH-46) | Sky Sport 2 HD Germany (CH-3) | Polsat Sport Premium 2 Poland (CH-6)
21:00 UEFA Champions League : Atlético Madrid vs Lokomotiv Moskva SuperSport Variety 3 (CH-13) | Movistar Liga de Campeones 1 (CH-14) | Polsat Sport Premium 1 Poland (CH-1) | Space Brazil (CH-27) | Match TV Russia (CH-28)
21:00 UEFA Champions League : Internazionale vs Real Madrid BT Sport ESPN (CH-34) | Movistar Liga de Campeones (CH-15) | TUDN USA (CH-66) | Sky Sport Uno IT (CH-16) | Polsat Sport Premium 3 Poland (CH-17)
21:00 UEFA Champions League : Olympique Marseille vs Porto SuperSport Variety 2 (CH-18) | Eleven Sports 1 Portugal (CH-19) | RMC Sport 1 France (CH-20) | Polsat Sport Premium 5 Poland (CH-2)
21:00 UEFA Champions League : Liverpool vs Atalanta BT Sport 2 (CH-32) | Sky Sport Arena IT (CH-5) | SuperSport Premier League (CH-61) | TNT Brasil (CH-87) | Polsat Sport Premium 4 Poland (CH-7)
21:00 UEFA Champions League : Ajax vs Midtjylland SuperSport La Liga (CH-84) | Ziggo Sport Voetbal NL (CH-21) | TV3+ HD Denmark (CH-22) | Polsat Sport Premium 6 Poland (CH-23)
21:50 TV Show | Champions League | after game tv show Polsat Sport Premium 1 Poland (CH-1)
22:00 Chile Primera Division : Colo-Colo vs Curicó Unido CDF Premium (CH-8)
23:00 Brazil Serie B : Náutico vs Vitória SporTV Brazil (CH-78)
23:15 Copa Libertadores : Independiente del Valle vs Nacional beIN SPORTS en Español (CH-4) | Sport TV2 Portugal (CH-74)
23:15 Copa Libertadores : Delfin vs Palmeiras beIN SPORTS USA (CH-9) | Sport TV1 Portugal (CH-49) | FOX Sports 1 Brasil (CH-85)
23:15 Brazil Brasileirão : Ceará vs São Paulo Premiere Brazil (CH-88) | Globo RJ Brasil (CH-76)
23:15 Copa Sudamericana : Bolívar vs Lanús beIN SPORTS 3 Australia (CH-10)
01:30 Copa Libertadores : Libertad vs Wilstermann beIN SPORTS 2 Australia (CH-11) | FOX Sports 1 Brasil (CH-85)
01:30 Copa Libertadores : Internacional vs Boca Juniors beIN SPORTS USA (CH-9) | Sport TV1 Portugal (CH-49)
01:30 Brazil Brasileirão : Atlético Mineiro vs Botafogo SporTV Brazil (CH-78) | Globo RJ Brasil (CH-76)
01:30 Brazil Brasileirão : Coritiba vs Corinthians Premiere 2 Brazil (CH-3) | Globo SP Brasil (CH-77)
01:30 Copa Sudamericana : Fénix vs Independiente Sport TV2 Portugal (CH-74)

09:10 WBBL 2020 - Melbourne Stars W vs Perth W - 1st Semi Final BT Sport 1 UK (CH-31)

02:00 WWE NXT BT Sport 1 UK (CH-31)

15:00 UK Championship First round Eurosport 1 UK (CH-41) | Eurosport 1 Poland (CH-57)
20:00 UK Championship First round Eurosport 1 UK (CH-41) | Eurosport 1 Poland (CH-57)

21:30 Liga SportZone : Fundao vs Electrico Canal 11 Portugal (CH-24)

18:45 Champions League : Telekom Veszprem vs Aalborg Sport TV5 Portugal (CH-25)
20:45 Champions League : Vive Kielce vs Vardar Eurosport 1 Poland (CH-57)

17:00 Champions League Women : LKS Lodz W vs Maritsa Plovdiv W Polsat Sport News Poland (CH-26)
17:30 Orlen Liga Women : Wroclaw W vs Pila W Polsat Sport Extra Poland (CH-50)
19:30 Champions League Women : Mulhouse W vs Vakifbank W Polsat Sport News Poland (CH-26)
20:30 Champions League Women : Chemik Police W vs Dynamo Kazan W Polsat Sport Extra Poland (CH-50)
20:30 PlusLiga : ONICO Warszawa vs Belchatow Polsat Sport Poland (CH-47)
23:00 Superliga de Vôlei Masculino: Cruzeiro x Blumenau Sportv2 Brasil (CH-79)
01:30 Superliga de Vôlei Masculino: Minas x Sesi SP Sportv2 Brasil (CH-79)

14:00 Coppa Italia : Torino vs Virtus Entella RAI Sport 1 Italy (CH-1)
16:00 Serbian Cup : Proleter Novi Sad vs Vojvodina Arena Sport 1 Serbia (CH-2)
17:00 Coppa Italia : Sampdoria vs Genoa TVP Sport Poland (CH-1)
17:15 TV Show | Europa League | pre-game tv show Polsat Sport Premium 2 Poland (CH-3)
18:00 TV Show | Europa League | pre-game tv show Polsat Sport Premium 1 Poland (CH-4)
18:55 UEFA Europa League : CSKA Sofia vs Young Boys SRF zwei Switzerland (CH-5) | bTV Action Bulgaria (CH-6)
18:55 UEFA Europa League : Molde vs Arsenal BT Sport 2 (CH-32) | TV2 Zebra Norway (CH-7) | SuperSport Premier League (CH-61) | Sky Sport Football IT (CH-46) | ESPN Brasil (CH-81) | Polsat Sport Premium 6 Poland (CH-8)
18:55 UEFA Europa League : Sporting Braga vs Leicester City BT Sport 1 (CH-31) | Sport TV1 Portugal (CH-49) | Polsat Sport Premium 4 Poland (CH-9) | Fox Sports 2 Brasil (CH-86)
18:55 UEFA Europa League : AEK Athens vs Zorya Sport TV5 Portugal (CH-10) | Cosmote Sport 3 Greece (CH-11)
18:55 UEFA Europa League : Sparta Praha vs Celtic BT Sport 3 (CH-33) | Polsat Sport Premium 3 Poland (CH-12)
18:55 UEFA Europa League : Lille vs Milan BT Sport ESPN (CH-34) | SuperSport Football (CH-56) | TUDN USA (CH-66) | Sport TV2 Portugal (CH-74) | Sky Sport Uno IT (CH-13) | Polsat Sport Premium 2 Poland (CH-3) | Fox Sports 1 Brasil (CH-85)
18:55 UEFA Europa League : Maccabi Tel Aviv vs Villarreal SuperSport Variety 1 (CH-14) | Movistar Liga de Campeones (CH-15) | ESPN 2 VIVO (CH-83)
18:55 UEFA Europa League : Qarabağ vs Sivasspor beIN SPORTS 1 Turkey (CH-16) | CBC Sport Azerbaijan (CH-17)
18:55 UEFA Europa League : LASK Linz vs Antwerp La Deux Belgium (CH-18)
18:55 UEFA Europa League : CSKA Moskva vs Feyenoord Fox Sports 2 NL (CH-19) | Polsat Sport Premium 5 Poland (CH-20)
23:25 UEFA Europa League : Wolfsberger AC vs Dinamo Zagreb Arena Sport 4 Serbia(CH-21)
23:25 UEFA Europa League : Gent vs Crvena Zvezda Arena Sport 1 Serbia (CH-2) | Canvas Belgium (CH-22)
23:25 UEFA Europa League : Slovan Liberec vs Hoffenheim DAZN Germany (CH-23)
19:00 Spain Segunda Division : Leganés vs Espanyol Movistar Laliga 1 (CH-1)
19:00 Spain Segunda Division : UD Logroñés vs Albacete Movistar Laliga (CH-24)
21:00 UEFA Europa League : CFR Cluj vs Roma SuperSport Variety 2 (CH-2) | Digi Sport 1 Romania (CH-5) | Sky Sport Uno IT (CH-13) | ESPN 2 VIVO (CH-83)
21:00 UEFA Europa League : Dundalk vs Rapid Wien BT Sport ESPN (CH-34)
21:00 UEFA Europa League : Bayer Leverkusen vs Hapoel Be'er Sheva Nitro Germany (CH-25)
21:00 UEFA Europa League : Nice vs Slavia Praha RMC Sport 1 France (CH-26) | Polsat Sport Premium 5 Poland (CH-20)
21:00 UEFA Europa League : Standard Liège vs Lech Poznań Polsat Sport Premium 1 Poland (CH-4) | La Deux Belgium (CH-18)
21:00 UEFA Europa League : Rangers vs Benfica BT Sport 3 (CH-33) | Sport TV1 Portugal (CH-49) | Polsat Sport Premium 2 Poland (CH-3) | Fox Sports 1 Brasil (CH-85)
21:00 UEFA Europa League : PSV vs PAOK Fox Sports 2 NL (CH-19) | Cosmote Sport 2 HD Greece (CH-6) | Polsat Sport Premium 3 Poland (CH-12)
21:00 UEFA Europa League : Granada vs Omonia Nicosia Movistar+ (CH-7)
21:00 UEFA Europa League : Napoli vs Rijeka SuperSport Football (CH-56) | Sky Sport Arena IT (CH-27) | Polsat Sport Premium 6 Poland (CH-8) | Fox Sports 2 Brasil (CH-86)
21:00 UEFA Europa League : AZ vs Real Sociedad SuperSport Variety 1 (CH-14) | Movistar Liga de Campeones (CH-15) | Fox Sports 1 NL (CH-10) | Polsat Sport Premium 4 Poland (CH-9)
21:00 UEFA Europa League : Tottenham Hotspur vs Ludogorets BT Sport 2 (CH-32) | TUDN USA (CH-66) | SuperSport Premier League (CH-61) | Sport TV2 Portugal (CH-74) | Sky Sport Football IT (CH-46) | BNT 1 Bulgaria (CH-11) | ESPN Brasil (CH-81)
21:30 Spain Segunda Division : Almería vs Tenerife Movistar Laliga (CH-24)
22:00 TV Show | Europa League | after game tv show Polsat Sport Premium 1 Poland (CH-4)
23:00 Campeonato Brasileiro Sub-20: Atlético/MG x Flamengo Sportv Brasil (CH--78)
23:15 Copa Sudamericana : River Plate vs Universidad Católica beIN SPORTS USA (CH-1)
00:00 Brazil Brasileirão : Fortaleza vs Goiás Premiere Brazil (CH-88)
00:00 Liga de Expansión MX : Cancún vs Tlaxcala TUDN USA (CH-66)
01:30 Copa Libertadores : Guaraní vs Grêmio beIN SPORTS en Español (CH-2) | Sport TV2 Portugal (CH-74)
01:30 Brazil Serie B : Figueirense vs Botafogo SP Sportv Brazil (CH-78)
01:30 Copa Libertadores : Defensa y Justicia vs Vasco da Gama beIN SPORTS USA (CH-1) | Sport TV1 Portugal (CH-49)
01:30 Copa Libertadores : Junior vs Unión La Calera beIN SPORTS 3 Australia (CH-3)
02:00 Liga MX : Tigres UANL vs Cruz Azul TUDN USA (CH-66)
04:06 Liga MX : Pachuca vs Pumas UNAM TUDN USA (CH-66)

09:10 WBBL 2020 - Brisbane W vs Sydney Thunder W - 2nd Semi Final BT Sport 1 UK (CH-31)
14:30 Lanka Premier League : Colombo vs Kandy Sky Sports Cricket (CH-65)

15:30 Combat Sports: Babylon MMA 18 Polsat Sport News Poland (CH-28)

10:00 Alfred Dunhill Championship 2020, First Round Sky Sports Golf (CH-70) | Sky Sports Main Event (CH-38)
15:00 Andalucia Open De Espana Sky Sports Golf (CH-70) | Sky Sports Main Event (CH-38)

15:00 UK Championship First round Eurosport 1 UK (CH-41) | Eurosport 1 Poland (CH-57)
20:00 UK Championship First round Eurosport 1 UK (CH-41) | Eurosport 1 Poland (CH-57)

17:40 Lech Ladies World Cup Eurosport 2 UK (CH-42)

18:30 NFL : Houston Texans vs Detroit Lions CBS USA (CH-52) | Sky Sports NFL (CH-37) | Sky Sports Main Event (CH-38) | ESPN VIVO (CH-82)
22:30 NFL : Washington vs Dallas Cowboys FOX USA (CH-54) | Sky Sports NFL (CH-37) | Sky Sports Main Event (CH-38) | ESPN VIVO (CH-82)
02:20 NFL : Baltimore Ravens vs Pittsburgh Steelers NBC USA (CH-53) | Sky Sports NFL (CH-37) | Sky Sports Main Event (CH-38) | ESPN VIVO (CH-82)

20:00 NCAAF : Air Force vs Colorado State Rams CBS Sports Network (CH-29)
01:00 NCAAF : Utah State vs New Mexico FOX Sports 1 USA (CH-39)

20:45 Champions League : Kiel vs Barcelona Eurosport 1 Poland (CH-57)

17:00 Champions League Women : LKS Lodz W vs Mulhouse W Polsat Sport Poland (CH-47)
17:30 Champions League Women : Olomouc W vs Dynamo Kazan W Polsat Sport News Poland (CH-28)
17:30 Men's volleyball : Gwardia Wrocław vs BBTS Bielsko-Biała Polsat Sport Extra Poland (CH-50)
19:30 Champions League Women : Maritsa Plovdiv W vs Vakifbank W Polsat Sport News Poland (CH-28)
20:30 Champions League Women : Novara W vs Chemik Police W Polsat Sport Poland (CH-47)
01:30 Superliga de Vôlei Masculino: Taubaté x Um Itapetininga Sportv2 Brasil (CH-79)

Today's Main Event

UEFA Champions League Simulcast - Sky Sports 1 / BT Sport 1
Bayern München vs Salzburg - BT Sport 3
Atlético Madrid vs Lokomotiv Moskva - SuperSport Variety 3
Internazionale vs Real Madrid - BT Sport ESPN
Olympique Marseille vs Porto - SuperSport Variety 2
Liverpool vs Atalanta - BT Sport 2
Ajax vs Midtjylland - SuperSport La Liga
Náutico vs Vitória - SporTV Brazil
Independiente del Valle vs Nacional - beIN SPORTS en Español
Delfin vs Palmeiras - beIN SPORTS USA
Ceará vs São Paulo - Premiere Brazil
Libertad vs Wilstermann - beIN SPORTS
Internacional vs Boca Juniors - beIN SPORTS USA
Atlético Mineiro vs Botafogo - SporTV Brazil
Coritiba vs Corinthians - Premiere 2 Brazil
Fénix vs Independiente - Sport TV2 Portugal

F1 Live Stream
User Info & Announcement

Watch all televised live soccer matches online, working on any device, anywhere, anytime.

Daddylive serve you live Football streams, football full matches, TV Shows, livesports streaming for free. We want to offer you the best alternative to watch many live sports events online, like football, basketball, soccer, ice hockey, tennis, motor sports, the best competitions and leagues of each sport, the UEFA Champions League, English Premier League, Spanish La Liga, Serie A, Ligue 1, NFL, NHL, NBA and many many more....

Select your match and start your video broadcast. Access free soccer streams in multiple audio commentary languages.

=============================