11:30 Turkey 1. Lig : Tuzlaspor vs Adanaspor TRT Spor Turkey (CH-1)
11:30 Turkey 1. Lig : Menemen Belediyespor vs Boluspor TRT Spor Turkey (CH-1)
14:00 Bulgaria Second League : Strumska slava vs Hebar 1918 Diema Sport Bulgaria (CH-2)
14:05 Saudi Pro League : Damac FC vs. Al-Shabab Saudi Sports 1 (CH-4)
16:30 Bulgarian Cup : Lokomotiv Plovdiv vs Belasitsa Diema Sport Bulgaria (CH-2)
16:30 Romania Liga I : CSMS Iaşi vs Voluntari Digi Sport 1 Romania (CH-3)
17:00 Turkey 1. Lig : Balıkesirspor vs Osmanlıspor TRT Spor Turkey (CH-1)
18:00 Portugal LigaPro : Académica vs Varzim Sport TV1 Portugal (CH-49)
18:30 Greece Super League : Volos NFC vs Olympiakos Piraeus Nova Sports 1 Greece (CH-4)
18:30 Egypt Premier League : Wadi Degla vs Zamalek On Time Sports Arabic (CH-100)
18:45 France National 1 : Laval vs Quevilly Rouen Canal+ Sport France (CH-5)
18:45 Netherlands Eerste Divisie : Excelsior vs Ajax II ESPN 1 NL (CH-6)
19:00 Denmark Super Liga : SønderjyskE vs Lyngby TV3 Sport Denmark (CH-7)
19:00 Spain Segunda Division : Mirandés vs Málaga Movistar Laliga 1 (CH-8)
19:00 Svenska Cupen : GAIS vs Malmö FF C More Fotball Sweden (CH-9)
19:30 Romania Liga I : CFR Cluj vs Argeş Piteşti Digi Sport 1 Romania (CH-3)
19:30 Brazil Campeonato Paulista A2 : Portuguesa Santista vs Portuguesa SporTV Brazil (CH-78)
20:00 Portugal Primeira Liga : Benfica vs Rio Ave Astro SuperSport 2 (CH-2) | Benfica TV Portugal (CH-10) | RMC Sport 3 France (CH-11) | ESPN VIVO (CH-82)
20:30 U20 Africa Cup of Nations : Uganda U20 Tunisia U20 beIN Sports HD 5 (CH-95)
20:30 Germany Bundesliga 2 : St. Pauli vs Hamburger SV BT Sport 1 UK (CH-31) | Sky Sport Bundesliga 1 (CH-12) | Eleven Sports 3 Poland (CH-13)
20:45 Belgium First Division A : OH Leuven vs Antwerp Eleven Pro League 1 (CH-14)
21:00 Italy Serie B : Venezia vs Reggiana RAI Sport 1 Italy (CH-15)
21:00 England Premier League : Everton vs Southampton NBCSN (CH-43) | Sky Sports Main Event (CH-38) | SuperSport Premier League (CH-61) | Sport TV2 Portugal (CH-74) | Canal+ Sport Poland (CH-48) | Sky Sport 1 HD Germany (CH-4) | ESPN Brasil (CH-81) | beIN Sports HD 2 (CH-92)
21:00 Spain La Liga : Real Madrid vs Real Sociedad LaLigaTV UK (CH-16) | Movistar Laliga (CH-17) | Eleven Sports 1 Poland (CH-71) | beIN Sports HD 3 (CH-93) | beIN Sports HD 1 (CH-91)
21:00 Netherlands Eerste Divisie : NAC Breda vs Oss ESPN 1 NL (CH-6)
21:15 Portugal Primeira Liga : Moreirense vs Belenenses Sport TV1 Portugal (CH-49)
00:00 Brazil Campeonato Paulista A1 : Guarani vs Ituano SporTV Brazil (CH-78)
00:00 Brazil Campeonato Gaucho 1 : Internacional vs Juventude Premiere Brasil (CH-88)
01:30 Argentina Primera División : Atlético Tucumán vs Huracán TNT Sports Argentina (CH-4)
02:00 Liga MX Femenil : Tigres UANL vs Toluca TUDN USA (CH-66)

15:00 PSL : Islamabad United vs Quetta Gladiators Sky Sports Cricket (CH-65) | Sky Sports Main Event (CH-38)

11:00 Rotterdam-ATP, Buenos Aires-ATP, Lyon-WTA & Doha-WTA Early Rounds Tennis Channel (CH-40) | Polsat Sport Extra Poland (CH-50) | beIN Sports HD 7 (CH-97) | beIN Sports HD 9 (CH-99)
14:30 Rotterdam-ATP, Buenos Aires-ATP, Lyon-WTA & Doha-WTA Early Rounds Tennis Channel (CH-40) | Polsat Sport Extra Poland (CH-50) | beIN Sports HD 7 (CH-97) | beIN Sports HD 9 (CH-99)
16:00 WTA tournament CANAL+ Sport 2 Poland (CH-73) | beIN Sports HD 7 (CH-97) | beIN Sports HD 9 (CH-99)

02:00 WWE Monday Night RAW BT Sport 1 UK (CH-31) | FOX Sports 2 Brasil (CH-86)

10:00 Gibraltar Open First round Eurosport 1 UK (CH-41)
15:20 Gibraltar Open First round Eurosport 1 UK (CH-41)
19:45 Gibraltar Open First round Eurosport 1 UK (CH-41)

21:00 NBA G-League : Delaware 87ers vs G League Ignite ESPN2 USA (CH-45) | ESPN2 VIVO (CH-83)
01:00 NBA : Orlando Magic vs Dallas Mavericks Fox Sport Florida (CH-1)
01:00 NBA : Philadelphia 76ers vs Indiana Pacers NBCS Philadelphia (CH-2)
02:00 NBA : New Orleans Pelicans vs Utah Jazz Fox Sport New Orleans (CH-3) | Sport TV1 Portugal (CH-49) | Sportv2 Brasil (CH-79) | beIN Sports HD 8 (CH-98)
02:30 NBA : San Antonio Spurs vs Brooklyn Nets Fox Sports SW San Antonio (CH-4)
03:00 NBA : Chicago Bulls vs Denver Nuggets NBA League Pass (CH-5)
03:00 NBA : Houston Rockets vs Cleveland Cavaliers AT&T Sportsnet SW Houston (CH-6)
04:30 NBA : Portland Trail Blazers vs Charlotte Hornets NBCS Northwest (CH-7)

01:00 NHL : Florida Panthers vs Carolina Hurricanes Sportsnet East (CH-8) | ESPN VIVO (CH-82)
01:00 NHL : Ottawa Senators vs Calgary Flames Sportsnet West (CH-9)
02:00 NHL : Winnipeg Jets vs Vancouver Canucks Sportsnet Pacific (CH-10)
04:00 NHL : Vegas Golden Knights vs Minnesota Wild Fox Sport Wisconsin (CH-11)
04:00 NHL : Anaheim Ducks vs St. Louis Blues Fox Sports Midwest (CH-12)
04:00 NHL : Edmonton Oilers vs Toronto Maple Leafs Premier Sports 1 (CH-13)
04:00 NHL : San Jose Sharks vs Colorado Avalanche NBCS California (CH-14)

20:30 Orlen Liga Women : Chemik Police W vs Budowlani Lodz W Polsat Sport Poland (CH-47)
23:00 Superliga de Vôlei Feminino: Sesc-RJ/Flamengo x Curitiba Sportv2 Brasil (CH-79)

09:05 Australia A-League : Western Sydney Wanderers vs Melbourne City BT Sport 1 UK (CH-31)
11:20 Australia A-League : Perth Glory vs Central Coast Mariners BT Sport 1 UK (CH-31) | Sport TV2 Portugal (CH-74)
14:00 Super Lig : Gaziantepspor vs Gençlerbirliği beIN Sports 1 Turkey (CH-62)
16:00 South Africa DStv Premiership : AmaZulu vs SuperSport United SuperSport PSL (CH-1)
16:30 Netherlands Eerste Divisie : NEC vs Den Bosch ESPN 1 NL (CH-2)
16:30 Romania Liga II : Concordia Chiajna vs FC U Craiova 1948 Digi Sport 1 Romania (CH-3)
16:30 Bulgarian Cup : CSKA Sofia vs Cherno More Diema Sport Bulgaria (CH-4)
17:00 Super Lig : Yeni Malatyaspor vs Beşiktaş beIN SPORTS USA (CH-5) | beIN Sports 1 Turkey (CH-62) | Sport TV2 Portugal (CH-74)
17:30 Puchar Polski : Puszcza Niepołomice vs Arka Gdynia Polsat Sport Poland (CH-47)
18:30 DFB Pokal : Jahn Regensburg vs Werder Bremen Sky Sport 2 HD Germany (CH-6) | Fox Sports 1 Brasil (CH-85)
18:30 Italy Serie A : Lazio vs Torino SuperSport Football (CH-56) | Sky Sport Serie A IT (CH-7) | Sport TV1 Portugal (CH-49) | Eleven Sports 1 Poland (CH-71) | beIN Sports HD 4 (CH-94)
18:45 Netherlands Eerste Divisie : Utrecht II vs Dordrecht ESPN 2 NL (CH-1)
19:00 England League One : Gillingham vs Milton Keynes Dons iFollow (CH-8)
19:00 England League One : Wigan Athletic vs Charlton Athletic iFollow (CH-9)
19:30 Cupa Romaniei : Chindia Târgovişte vs CSU Craiova Digi Sport 1 Romania (CH-3)
20:00 England League One : Accrington Stanley vs Ipswich Town iFollow (CH-10)
20:00 England League One : Blackpool vs Crewe Alexandra iFollow (CH-11)
20:00 England League One : Burton Albion vs Bristol Rovers iFollow (CH-12)
20:00 England League One : Doncaster Rovers vs Portsmouth iFollow (CH-13)
20:00 England League One : Lincoln City vs Fleetwood Town iFollow (CH-14)
20:00 England League One : Northampton Town vs Plymouth Argyle iFollow (CH-15)
20:00 England League One : Oxford United vs Peterborough United iFollow (CH-16)
20:00 England League One : Shrewsbury Town vs AFC Wimbledon iFollow (CH-17)
20:00 England League One : Sunderland vs Swindon Town iFollow (CH-18)
20:00 England Championship : Cardiff City vs Derby County iFollow (CH-19)
20:00 England Championship : Millwall vs Preston North End iFollow (CH-20)
20:00 England Championship : Coventry City vs Middlesbrough iFollow (CH-21)
20:00 England Championship : Huddersfield Town vs Birmingham City iFollow (CH-22)
20:30 Puchar Polski : Lech Poznań vs Raków Częstochowa Polsat Sport Poland (CH-47)
20:45 England League One : Hull City vs Rochdale iFollow (CH-2)
20:45 DFB Pokal : Borussia M'gladbach vs Borussia Dortmund ESPNEWS (CH-4) | Sky Sport 3 HD Germany (CH-6) | Eurosport 1 Poland (CH-57) | Fox Sports 1 Brasil (CH-85)
20:45 Italy Serie A : Juventus vs Spezia SuperSport Football (CH-56) | Sky Sport Serie A IT (CH-7) | Sport TV2 Portugal (CH-74) | Eleven Sports 1 Poland (CH-71) | beIN Sports HD 4 (CH-94)
20:45 England Championship : Nottingham Forest vs Luton Town iFollow (CH-23)
21:00 England Premier League : Manchester City vs Wolverhampton Wanderers NBCSN (CH-43) | BT Sport 1 UK (CH-31) | SuperSport Premier League (CH-61) | Sport TV1 Portugal (CH-49) | Canal+ Sport 2 Poland (CH-73) | Sky Sport 1 HD Germany (CH-24) | ESPN Brasil (CH-81) | beIN Sports HD 2 (CH-92)
21:00 England Championship : Reading vs Blackburn Rovers Sky Sports Football (CH-35) | Sky Sports Main Event (CH-38) | ESPN VIVO (CH-82)
21:00 KNVB Beker : Vitesse vs VVV ESPN Netherlands (CH-1)
23:15 Brazil Campeonato Paulista A1 : Mirassol vs Novorizontino SporTV Brazil (CH-78)
00:00 Liga MX : Atlas vs Atlético San Luis TUDN USA (CH-66)
01:30 Copa Libertadores : Universidad Católica vs Liverpool beIN SPORTS USA (CH-5) | Sport TV1 Portugal (CH-49) | Fox Sports 1 Brasil (CH-85)
02:00 Liga MX : Tigres UANL vs Toluca TUDN USA (CH-66)
04:00 Liga MX : León vs Puebla TUDN USA (CH-66)

07:00 Twenty20 : New Zealand vs Australia BT Sport 1 UK (CH-31)
08:00 Test Day-1 : Afghanistan vs Zimbabwe FreeSports UK (CH-24)
03:00 Twenty20 : New Zealand W vs England W BT Sport 1 UK (CH-31)

11:00 Rotterdam-ATP, Buenos Aires-ATP, Lyon-WTA & Doha-WTA Early Rounds Tennis Channel (CH-40) | Polsat Sport Extra Poland (CH-50)
16:00 WTA tournament Tennis Channel (CH-40) | CANAL+ Sport Poland (CH-48)

10:00 Gibraltar Open First round Eurosport 1 UK (CH-41) | Eurosport 1 Poland (CH-57)
19:15 Gibraltar Open First round Eurosport 1 UK (CH-41) | Eurosport 1 Poland (CH-57)

20:20 Champions League : Sassari vs Tecnyconta Zaragoza nSport+ Poland (CH-75)
00:00 NBB: Franca x Flamengo ESPN VIVO (CH-82)
01:00 NBA : Washington Wizards vs Memphis Grizzlies NBCS Washington (CH-1)
01:30 NBA : Boston Celtics vs Los Angeles Clippers TNT USA (CH-56) | CANAL+ Sport Poland (CH-48)
01:30 NBA : Miami Heat vs Atlanta Hawks Fox Sports Southeast (CH-2)
01:30 NBA : Toronto Raptors vs Detroit Pistons Fox Sport Florida (CH-3)
02:30 NBA : San Antonio Spurs vs New York Knicks MSG USA (CH-4)
03:00 NBA : Milwaukee Bucks vs Denver Nuggets Fox Sport Wisconsin (CH-6)
04:00 NBA : Los Angeles Lakers vs Phoenix Suns TNT USA (CH-56)

10:50 IBU Youth/Junior World Championships | Obertilliach | 7.5km Sprint Women Eurosport 2 UK (CH-42) | Polsat Sport Poland (CH-47)
14:00 World Junior Championships - Obertilliach 2021 Eurosport 2 UK (CH-42) | Eurosport 2 Poland (CH-58) | Polsat Sport News Poland (CH-25)

13:10 Cross-country skiing: World Championships Eurosport 2 UK (CH-42) | Eurosport 2 Poland (CH-58)

14:00 The Samyn | Women Eurosport 1 UK (CH-41) | Eurosport 1 Poland (CH-57)
15:15 GP Samyn, Belgium, Men Eurosport 1 UK (CH-41) | Eurosport 1 Poland (CH-57)

01:00 NHL : New Jersey Devils vs New York Islanders MSG Plus USA (CH-7)
01:00 NHL : New York Rangers vs Buffalo Sabres MSG Plus Syracuse (CH-8)
01:00 NHL : Pittsburgh Penguins vs Philadelphia Flyers NBCSN (CH-43)
01:00 NHL : Columbus Blue Jackets vs Detroit Red Wings Fox Sport Detroit (CH-9)
01:00 NHL : Montreal Canadiens vs Ottawa Senators TSN5 (CH-10)
02:00 NHL : Nashville Predators vs Carolina Hurricanes Fox Sport Tennessee (CH-11)
02:00 NHL : Winnipeg Jets vs Vancouver Canucks Sportsnet Pacific (CH-12)
02:30 NHL : Tampa Bay Lightning vs Dallas Stars Sportsnet One (CH-13)

17:50 World Ski Jump Champ. Women | Oberstdorf Eurosport 1 UK (CH-41) | Eurosport 1 Poland (CH-57)

20:30 Champions League : Perugia vs Modena Polsat Sport News Poland (CH-25)

Today's Main Event


F1 Live Stream
User Info & Announcement

Watch all televised live soccer matches online, working on any device, anywhere, anytime.

Daddylive serve you live Football streams, football full matches, TV Shows, livesports streaming for free. We want to offer you the best alternative to watch many live sports events online, like football, basketball, soccer, ice hockey, tennis, motor sports, the best competitions and leagues of each sport, the UEFA Champions League, English Premier League, Spanish La Liga, Serie A, Ligue 1, NFL, NHL, NBA and many many more....

Select your match and start your video broadcast. Access free soccer streams in multiple audio commentary languages.

=============================